תוכנית ירידה במשקל לנשים , המספקת מעטפת שלמה ומותאמת אישית. בתוכנית תקבלי ליווי של מנטורית בקבוצת פייסבוק סודית בה נמצאות נשים נוספות שמתמודדות עם אותם האתגרים בדיוק כמוך, כולל מתכונים טעימים ומגוונים, אימונים בדרגות קושי שונות, תפריטים שבועיים ומותאמים אישית, וקבוצת תמיכה שתלווה אותך בכל שלב.

הרגע הזה בו את עומדת מול המראה ואומרת לעצמך ״הצלחתי לעשות את זה!״

״אני מסתכלת במראה ואוהבת את מה שאני רואה! הבגדים נראים אחרת, אני חזקה יותר, חטובה וחיונית, והמחמאות מהסביבה על השינוי המדהים לא פוסקות.״

כל כך הרבה נשים חולמות על הרגע הזה. ובינינו? את יודעת בגדול מה את צריכה לעשות כדי שזה יקרה. זה לא כזה מסובך. אז את מחליטה (שוב) שממחר את חוזרת לאכול נכון ולהתאמן, מחפשת מתכונים לאוכל בריא ומתרגשת לקראת השינוי שעומד להגיע. אבל אז נכנס לתמונה משהו שמשבש את התוכניות שלך. ה״משהו״ הזה הוא… החיים.

כי מה לעשות, אחרי יום עבודה, כשאת גמורה מעייפות, אין לך כח להתאמן. וכשיש לך ילדים וערימות של כביסה על הראש, אין מצב שאת עומדת ומכינה לעצמך ארוחת בריאה. ועוד לא דיברנו על האירוע בעבודה, יום ההולדת של חברה או סתם יציאה למסעדה, שכולם אוכלים ונהנים ורק את בצד מסכנה.

אז לוותר, זהו? זה אבוד?

לפני שאת מוותרת, ולפני שאנחנו מראות לך איך נשים בדיוק כמוך מצליחות לשבור את המעגל הזה, יורדות במשקל ושומרות על המשקל לאורך זמן אחרי שנכשלו שוב ושוב, יש משהו שחשוב שתכניסי טוב טוב לראש: הדבר שאת מסתמכת עליו כדי לרדת במשקל, הוא זה שמכשיל אותך לחלוטין. אנחנו מדברות על כח הרצון שלך. או אם להיות קצת יותר מדוייקות – ההסתמכות שלך על כח הרצון.

תראי, מוטיבציה וכח רצון חשובים ביותר כדי להצליח, יש איתם רק בעיה אחת: הם נגמרים, ודי מהר. את יכולה להחזיק את עצמך כל היום ולאכול נהדר, רק כדי להגיע הביתה, לפתוח את המקרר ולחסל את מה שיש שם, כי אין לך כח להכין משהו בריא לאכול. תחשבי על זה רגע. כשאת נמצאת בעשייה או כשאת עסוקה – אין לך בעיה לא להתפתות, מכיוון שאת לא נשענת על כח הרצון. אבל בשניה שיהיה לך רגע מנוחה – את פותחת את המקרר.

מוטיבציה וכח רצון הם כמו סוללה. וכשהסוללה נגמרת, את ״נופלת״. לרדת במשקל באמצעות כח הרצון שלך זה להיות במאבק יום-יומי שברוב המוחלט של המקרים יסתיים בכישלון.

אז מה הפתרון? איך אני יכולה לרדת במשקל ולשמור על התוצאות לאורך זמן, בלי להילחם בעצמי כל יום מחדש?

תראי, בסופו של דבר מה שיאפשר לך להגיע למשקל היעד שלך ולשמור עליו זה שינוי של הרגלים. כי ברגע שיצרת לעצמך הרגלים חדשים, המוח שלך עובד על ״טייס אוטומטי״ ולא צריך יותר להסתמך על כח הרצון.

החלק המאתגר הוא ליצור את ההרגלים החדשים. וכמו שכבר הבנת, לעשות את זה כשאת מסתמכת על כח הרצון שלך מוביל לכישלון ולמפח נפש.

כדי להבטיח שהפעם זה באמת יעבוד, ותצליחי להגיע למשקל היעד שלך ולחזור לג’ינס ההוא שעדיין שוכב בארון ומחכה, את צריכה להפסיק להסתמך על כח הרצון, ולהתחיל לחשוב הפוך.

לתכנת את המוח מחדש

מה היה קורה אם כדי לרדת במשקל היית צריכה ״להחזיק את עצמך״ רק כמה שעות, ולא ימים שלמים לאורך זמן? ברור שהיית מצליחה, נכון? אז זה בדיוק המפתח להצלחה. את רוצה לחלק את הדיאטה שלך למנות קטנות, כאלה שקל מאד להתמודד איתן, ושלא מצריכות להישען על כח הרצון.

איך את עושה את זה?

את מייצרת לעצמך 1-2 פעולות קטנות ופשוטות ביום, שמייצרות לך חווית הצלחה מיידית. פעולה כזו יכולה להיות, למשל, אימון של דקה אחת. נכון, באימון של דקה לא שורפים קלוריות, אבל זה ממש קל לעשות אימון של דקה, וזה מייצר למוח שלנו חוויה של הצלחה, והמוח אוהב הצלחות אז הוא רוצה עוד. כי כשהמוח שלך חווה הצלחה, את מקבלת בוסט של אנרגיה, ו״טוענת״ את הסוללה של המוטיבציה וכח הרצון. חוויה של הצלחה גם מחזקת את האמונה העצמית שלך.

כשאת פועלת כך, את מחלקת את הדיאטה שלך לחלקים קטנים, שקל להתמודד איתם, שמייצרים חווית הצלחה ומחזקים את האמונה העצמית שלך – וכך נוצרים הרגלים חדשים ואת משתחררת מהתלות בכח הרצון. ואז – מגיעות התוצאות, והמחמאות.

פעולה קטנה ומהירה > חוויה של הצלחה > אמונה עצמית מתחזקת > שינוי הרגלים. כשתתחילי לפעול כך, האתגר היחיד בדרך הזו? זה לא פשוט לעשות אותה לבד. 

אנחנו כאן כדי לעזור לך לעשות את זה!

בדיוק בשביל זה יצרנו את ״אמא חוזרת לג׳ינס עושות חיל״, סדנה לנשים בדיוק כמוך, בה אנחנו עוטפות ומלוות אותך בדרך לירידה במשקל, יצירה של הרגלים חדשים והרבה מאד מחמאות.

אנחנו עובדות איתך בדיוק בדרך שתיארנו כאן והופכת את התהליך של ירידה במשקל לפשוט יותר. את תצליחי לעמוד במשימה גם אם עד היום כל הנסיונות שלך הסתיימו באכזבה.

מיד נספר לך בדיוק איך זה עובד, אבל לפני זה יש לנו משהו חשוב מאד להגיד לך:

האחריות שלך

אנחנו יודעות. הדבר שהכי בא לך זה שמישהי ״תשב לך על הראש״ ותדאג שאת עושה את מה שצריך כדי לרדת במשקל. אנחנו מבינות את זה. אנחנו גם יודעות שזו אחת הסיבות המרכזיות לעובדה שהרבה מאד תוכניות לירידה במשקל פשוט לא עובדות לאורך זמן. אם האחריות לפעולות שלך היא של מישהי אחרת, ברגע שתסתיים התכנית את תחזרי להרגלים הישנים שלך, ולמשקל שלך, גם אם הצלחת לרדת במהלך התכנית. לנו זה לא מספיק.

המטרה שלנו היא לא רק שתרדי במשקל במהלך התכנית, אלא שתשני את ההרגלים שלך. זו הדרך היחידה שמבטיחה ירידה במשקל ושמירה על המשקל לאורך זמן. זה בדיוק מה שמבדיל בין כישלון להצלחה. 

זה לא אומר שאת לבד. להיפך. אנחנו איתך באופן צמוד כל הזמן. האחריות שלך היא לשתף אותנו, לספר לנו מה עובר עליך, לבקש עזרה כשאת מרגישה שמשהו לא עובד לך. לכל השאר אנחנו נדאג.

אם את לא בשלה עדיין לקחת אחריות על התוצאות שלך, אנחנו מעדיפות שלא תרשמי לסדנה.

המחויבות שלנו

כשאת מוכנה לקחת אחריות, להתמסר לתכנית ולשתף אותנו במה שאת עוברת – אנחנו ניתן לך את כל מה שאת צריכה כדי להצליח.

אנחנו נלווה אותך באופן צמוד ונעזור לך להתגבר על מחסומים שעד היום עצרו אותך, נפתיע אותך באתגרים קלים וכיפיים שיעזרו לך להישאר בחוויה של הצלחה בכל יום וניתן לך מענה בכל פעם שתזדקקי לעצה או עזרה, כשמשהו לא יעבוד לך או כשתרגישי שאת מתחילה לפספס, כד שתוכלי באמת כדי לשנות הרגלים ולרדת במשקל.

המעטפת המושלמת להצלחה שלך. 

הנה כל מה שתקבלי מאיתנו כשאת מצטרפת לסדנה:

התפריט שלך

את מקבלת מאיתנו הנחיות תזונתיות מדוייקות, תפריטים מותאמים לירידה במשקל, ואת אוסף המתכונים המפורסם של אמא חוזרת לג׳ינס. מתכונים פשוטים להכנה שמאפשרים התארגנות קלה ומהירה וסוגרים לך את כל הפינות, כן – כולל מתכונים מתוקים!

עכשיו זזות

אנחנו מכניסות אותך לעולם מופלא של אימונים שמותאמים לרמה שלך – מאימונים של דקה אחת ועד אימונים לספורטאיות מתקדמות. האימונים מותאמים לסדר היום העמוס שלך ואינם מצריכים התארגנות מיוחדת, נסיעה לחדר הכושר או ציוד מיוחד.

המנטורית שלך

המנטורית שעושה את כל ההבדל. מיד אחרי ההצטרפות לתכנית תכירי את המנטורית שתלווה אותך. המנטורית שלך תכוון אותך, תסייע לך כשקשה, תדאג לתת לך מענה לכל אתגר שתתקלי בו בתהליך וגם תפתיע אותך מדי פעם עם אתגרים שיוציאו אותך מהשגרה ויהפכו את מה שבעבר היה תהליך מתיש ומתסכל – לחוויה שונה, מעניינת יותר ומהנה. את כבר לא לבד!

הזנת מדדים

באיזור האישי של הסדנה תוכלי להזין ולעקוב אחרי המדדים שלך ולראות את השינוי קורה. אין סיפוק גדול יותר מלראות את הפער בין נקודת ההתחלה והתוצאות בסיום!


אוקי, אני בפנים! מתי מתחילים?

הסדנה הקרובה מתחילה בתאריך 05.08.2024 זה אומר שבעוד זמן קצר מאד כבר תוכלי לקצור מחמאות.

ההשקעה שלך בסדנה 

אנחנו יודעות כמה באמת היית מוכנה לשלם כדי לחזור למשקל שלך, להיראות ולהרגיש נפלא ולקצור מחמאות מהסביבה, אבל אל תדאגי, אנחנו לא עומדות לחייב אותך את הסכום הזה. עשינו לך את ההחלטה ממש פשוטה!

עלות ההשתתפות בסדנה היא 217₪ 189ש”ח לחודש בלבד. אין לך התחייבות לתקופת זמן מינימלית, חיובים בסכומים גבוהים או עסקאות תשלומים ארוכות.

התשלום מתבצע בחיוב חודשי מתחדש, כלומר חיוב של כרטיס האשראי אחת לחודש, כל עוד את מרוצה מהתצאות ונהנית מהתכנית. את יכולה להפסיק את התכנית ואת החיוב של כרטיס האשראי בהתאם לתנאי הביטול של הסדנה שרכשת, ללא חיובים נוספים.

אנחנו בטוחות בתוצאות שתשיגי ויודעות שאחרי שתצטרפי לא תרצי יותר לעשות את זה לבד.

מה אומרות נשים שכבר השתתפו בסדנה?

עכשיו הזמן שלך לעשות את הצעד הראשון בדרך לשינוי, להצטרף אלינו ולהתחיל לראות את התוצאות שתמיד רצית. הפעם זה מצליח לך!

מה קורה אחרי ההרשמה לסדנה?

בסדנאות של ״אמא חוזרת לג׳ינס״ קודם כל חשוב לנו שלא תהיי לבד אף פעם. את נכנסת למרחב פרטי ואינטימי כדי שתוכלי להרגיש בנוח ולרדת במשקל בצורה אפקטיבית תוך כדי שיתוף של נשים שמתמודדות עם אותם אתגרים בדיוק כמוך. לאחר ההרשמה תקבלי מאיתנו הודעת וואטסאפ עם כל מה שאת צריכה לדעת על התכנית. בנוסף, יפתח האיזור האישי שלך באתר שלנו. לאורך הסדנה תקבלי שם תפריטים, מתכונים, אימונים, מדריכים ומידע חשוב שיקדם אותך בתהליך.

בנוסף, קיימת לרשותך קבוצת פייסבוק שתפתח עם פתיחת התוכנית. הקבוצה תפתח בכל יום לשיתופים ואתגרים, במשך היום תקבלי שם הודעות מהמנטורית שלך.

אם הגעת עד לכאן… 

כנראה שיש בך רצון עז לעשות שינוי, לחזור למשקל שלך, לשפר את הכושר שלך, להיות באנרגיה יותר גבוהה, להיראות טוב יותר – או כל אלה יחד. אנחנו מזמינות אותך ללכת בדרך בה הלכו מאות נשים לפניך ולהשיג בדיוק את זה. הפעם זה יצליח!